Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas: info@gt-group.pl
Twój koszyk:0.00 zł

Regulamin

Postanowienia ogólne

 1. Kopernika6.pl (sklep internetowy kopernika6) prowadzony jest przez GT-group s.c. z siedzibą w Warszawie, adres: 00-367 Warszawa, ul. Szara 14 , NIP: 7393810715 Regon: 280552656, i umożliwia kupowanie towarów przy pomocy Internetu pod adresem: www.kopernika6.pl.
 2. Informacje znajdujące się na stronach sklepu www.kopernika6.plnie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny i opisy towarów stanowią informację handlową. Klient składając zamówienie w kopernika6, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych na stronach sklepu internetowego kopernika6.
 3. Ceny produktów widoczne na stronachwww.kopernika6.plwyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Koszty przesyłki naliczane są według stawek podanych na stronach sklepu internetowego kopernika6.
 4. Cena towarów obowiązują do czasu wyczerpania stanów magazynowych.
 5. Kopernika 6 zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w ofercie sklepu.
 6. Kopernika 6 dołoży wszelkich starań, aby produkty widoczne w ofercie sklepu internetowego kopernika6.pl pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi kopernika6.pl.
 7. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba towaru, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 8. Promocje w kopernika6.pl nie łączą się ze sobą. W przypadku towarów przecenionych żaden dodatkowy rabat nie ma już zastosowania.

Zamówienia

 1. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć – proces wypełnienia „formularza zamówienia” znajdującego się na stronach kopernika6.pl, następnie przesłanie go do sklepu.
 2. W celu dokonania zakupu konieczne jest podanie danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres email), bez potrzeby rejestracji w sklepie.
 3. W celu dokonania zakupu można dokonać rejestracji przez założenie konta, niezbędne jest podanie danych teleadresowych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail, login oraz hasło).
 4. Kupujący zobowiązany jest do podania prawidłowych oraz pełnych danych osobowych.
 5. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzyma automatyczną informację zwrotną ze sklepu, potwierdzającą przyjęcie zamówienia i przekazanie go do realizacji.
 6. Sklep zastrzega sobie możliwość potwierdzenia przyjęcia zamówienia lub danych Klienta, telefonicznie lub drogą mailową.
 7. Sprzedaż będzie realizowana jedynie na podstawie prawidłowo zrealizowanego procesu zamówienia.
 8. Zamówienia są realizowane w dni robocze tylko na terenie Polski. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.
 9. Zamówienia są składane i przyjmowane w języku polskim.
 10. Każda transakcja potwierdzana jest paragonem lub fakturą VAT.

Płatności

 1. Kopernika6.pl akceptuje następujące formy płatności:
  • gotówka (płatność przy odbiorze Kurierowi UPS
  • karty płatnicze (Visa, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, JCB)
  • e-transfery, szybkie przelewy
  • przelew bankowy lub przekaz pocztowy dokonywany bezpośrednio na konto w mBanku:
 2. Płatności kartami płatniczymi, E-transfery i szybkie przelewy elektroniczne obsługuje centrum rozliczeniowe DOTPAY.
 3. W przypadku wyboru opcji: przelew bankowy lub przekaz pocztowy, czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty za zamówione produkty wynosi 5 dni.

Koszt i czas dostawy

 1. Kopernika6 dostarcza przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, koszt przesyłki na terenie Polski:
  • 10 zł – paczka przy płatności kartą lub przelewem (do 10 kg)
  • 12 zł – paczka pobraniowa płatności przy odbiorze (do 10 kg).
 2. Kopernika6 umożliwia bezpłatny odbiór osobisty, po wcześniejszym dokonaniu zapłaty kartą płatniczą lub przelewem za zamówiony towar:
 3. W przypadku dostawy za pośrednictwem kuriera DPD czas dostawy na terenie Polski (liczony od dnia zaksięgowania wpłaty) wynosi:
  • 1-2 dni robocze dla zamówień złożonych danego dnia przed godziną 15:00 (poniedziałek – piątek). Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz kuriera.
  • 1-2 dni robocze dla zamówień złożonych w dni wolne od pracy (sobota – niedziela, święta). Realizacja zamówienia następuje pierwszego dnia roboczego, następującego po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.
  • 25.W przypadku dostawy za pośrednictwem kuriera DPD na terenie Polski czas dostawy przy płatności za pobraniem wynosi:
  • 1-2 dni robocze dla zamówień złożonych danego dnia przed godziną 15:00 (poniedziałek – piątek). Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz kuriera.
  • 1-2 dni robocze dla zamówień złożonych w dni wolne od pracy (sobota – niedziela, święta). Realizacja zamówienia następuje pierwszego dnia

Zwrot, wymiana towaru

 1. Klient może odstąpić od zawartej umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy jest dołączany do każdej przesyłki FORMULARZ WYMIANY/ZWROTU TOWARU.
 2. Dołączenie potwierdzenia zakupu – paragonu lub faktury VAT, ułatwi dokonanie zwrotu.
 3. Dokładny opis procedury zwrotu znajduje się w zakładce ZWROT/WYMIANA.

Reklamacje

 1. Wszystkie fabrycznie uszkodzone lub wadliwe produkty są objęte gwarancją producenta.
 2. Jeżeli towar jest niezgodny z umową, Klient może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, na zasadach i w terminie określonym w przepisach Ustawy z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego.
 3. Dokładny opis procedury reklamacji znajduje się w zakładce REKLAMACJE.
 4. Wszystkie fabrycznie uszkodzone lub wadliwe produkty są objęte gwarancją producenta.
 5. Jeżeli towar jest niezgodny z umową, Klient może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, na zasadach i w terminie określonym w przepisach Ustawy z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego.
 6. Dokładny opis procedury reklamacji znajduje się w zakładce REKLAMACJE.

Dane osobowe i polityka prywatności

 1. 32.Administratorem danych osobowych jest GT-group s.c. z siedzibą w Warszawie, adres: 00-367 Warszawa, ul. Szara 14.
 2. 33.Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.kopernika6.pl i nie będą udostępniane innym podmiotom.
 3. 34.Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.
 4. 35.Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa, takich jak:
  • Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)
  • Ustawa z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204, ze zm.)
  • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).

Postanowienia końcowe

 1. Złożenie zamówienia w kopernika6.pl jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego Regulaminu. Klienta sklepu internetowego kopernika6.plobowiązuje treść Regulaminu z dnia złożenia zamówienia.
 3. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem sklepu internetowego benlou.pl zastosowanie mają odpowiednie przepisy prawa, w tym Ustawy z dnia 23.04.1964 r. - Kodeks Cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93, ze zm.), Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (t.j.: Dz. U. z 2012 r. poz. 1225, ze zm.) oraz Ustawy z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176, ze zm.).
 4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z korzystania ze sklepu internetowego kopernika6.pl jest właściwy sąd powszechny.
Kopernika 6 Concept Store

Oficjalny dystrybutor

Kopernika 6 Concept Store

Szybka dostawa

Kopernika 6 Concept Store

Odbiór w sklepie stacjonarnym

Kopernika 6 Concept Store

Profesjonalne doradztwo i pomoc

Zapisz się na newsletter